Amazon Echo 2020

Amazon Echo (2020) review
100% Ortalama Puan

Yeni nesil hoparlör

Kullanıcılar ile iletişime giren ve dinamik yapısı ile gelişim ve değişim gösteren, yeni nesil hoparlör ile tanışmaya hazır mısını ?

inovasyon
%100

Amazon’un akıllı hoparlörü “Amazon Echo” muhteşem oranda yenilenerek geldi. Geçen yıl küçültülerek servis edilen Echo, yeni versiyonu ile daha inovatif bir görünüme sahip olmuştur.

360 Derece yön ile daha hızlı ve kaliteli ses algılaması yapan Echo, AZ1 sinir uç işlemcisi ile beraber, aldığı komutları daha kısa sürede algılayabiliyor ve cevap süresini en aza indirebiliyor.

Donanımsal açıdan değişime uğrayan Echo, evinizde bulunan tüm elektronik cihazları kontrol edebilecek, bulunduğunuz ülke içinde armalarınızı yapabilecektir. Yani eski özelliklerinde herhangi bir sapma olmamaktadır.

Amazon Echo (2020) review

Fiyat Analizi ve Çıkış Tarihi

Amazon’un yenilenmiş ve kendisine bakan bir insanı büyüleyen tasarıma sahip bu modelin çıkış tarihi ve fiyat analizinide sizler için belirledik.

Yeni hoparlör 22 Ekim 2020’de $99.99 – $89 / AU $149 bandında satışa çıkması beklenmektedir. Tıpkı geçen sene çıkış yaptığı fiyat bandı ile aynı orana sahip.

Ülkemize en pahalıdan yani 149 dolardan giriş yaptığını var sayarsak, bugünkü dolar kuruna göre 1.186 Tl ‘den ülkemize giriş yapacak, vergiler ile beraber 2.600 bandından satışa sunulabilecektir.

Sosyal Medyada BYTEKNOLOG.net