Epic games

Epic Gamesten ücretsiz oyun

Dünya sağlık örgütü tarafından pandamı olarak ilan edilen korona virüsü, insanların evlerinden çıkamayacağı bir hale dönüştü. Gençleri evde tutabilmek adına Epic Games 2 oyunu daha ücretsiz yaptı. Twitter Instagram Telegram…
Doktor mehmet öz korona

Doktor Öz’den haber var! Kıyaslamasını Yaptı

Doktor öz, resmi YouTube kanalından, Dr. Halit Yerebakan ile gerçekleştirdiği röportajda,  New York ve İstanbul arasında bir kıyaslama gerçekleştirdi. Twitter Instagram Telegram Doktor Mehmet öz, şehri kapatın diyor! Çok kalabalık…

Byteknolog Kimdir ?

Dünya genelinde yaşanan teknolojik olayları anında takip eden, Türkiye’de ki kullanıcılarına, hızlı ve keyifli bir şekilde sunan bir web sitesidir.

Teknoloji ile içli dışlı, bir yandan öğrenmek ve bir yandan geliştirmek isteyenlere özel eğitimler hazırlayan ve bu eğitimleri ücretsiz sunan Byteknolog, girişimcilik ekosisteminde ses getirmiş insanları yakından takip eder, yaptıklarını okuyucularına aktarır.

Byteknolog

En temel hedefi, Türkiye’deki genç nesilin, tüketimden çok üretime el vermesini sağlamak ve ülkesini geliştirmek adına bir çaba sarf etmeye teşvik etmektir. Yazılıma nereden başlanır ? adlı makalesi ile herkese yazılımı anlatmaya çalışmaktadır.

Kaç kişiden oluşmaktadır ?

Byteknolog ekibi sadece 1 kişiden oluşmaktadır. Tüm makaleler ve sosyal medya paylaşımları tek kalemden çıkmaktadır.

Hedefleri Nelerdir ?

En temel hedefimiz, ülkemize ve bayrağımıza laik olum en kaliteli işlere imza atmaktır. Bizden sonra ki nesile 1 bilgi dahi ulaştırmak, temel hedefimizdir.

Online platformlarda yayınlanmak üzere, ücretsiz bir e-ticaret dergisi çıkartacağız. YKS 2021 adaylarına özel yayınlar hazırlayıp yayınlayacağız. Byteknolog Youtube kanalı üzerinden en kaliteli işlere imza atıp, dünya genelinde kullanılmak üzere bir cms geliştireceğiz.

Tüm bu işlerden sonra veya bu işlerle beraber birde oyun geliştirip, global çapta ses getireceğiz. 

Evet, bunların hepsini yapacağız adım adım başarıya ulaşacağız!