Karantinada Öğrenebileceğiniz Yazılım Dilleri

Karantinada yazılım - covid19 yazılım - web yazılım

Dünyamızda etkisini arttıran ve milyonlarca insanı evden dışarıya çıkmasını engelleyen Covid19 gibi virüsler neticesinde, evlerimizden dışarıya çıkamıyoruz.

Karantina süresince kendi bilgisayarınızdan, 0’dan başlayıp zirveye doğru ilerleyebileceğiniz yazılım dillerini biliyor musunuz ? İşte Karantinada öğrenebileceğimiz yazılım – İşaretleme dilleri.

Sıfırdan HTML

Web yazılımlarının temel iskeletini oluşturan HTML, karantinada öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz en kaliteli işaretleme dilidir.

HTML ile birbirinden kaliteli iskeletler kurabilir ve bunların satışını online pazar yerlerinden yapabilirsiniz. Karantina için bire birdir.

Sıfırdan CSS

HTML İşaretleme dilinden sonra, milyonlarca yazılımcının bir sonraki dil olarak belirlediği, CSS ile yola devam edebilir ve iskeletinizi daha güzel konuma getirebilirsiniz.

CSS Öğrenmek ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Youtube’da bizi takip edin ve en kısa sürede yayınlayacağımız videolarımızdan ilk siz haberdar olun.

Sıfırdan Javascript

HTML ve CSS ile kurduğunuz web tasarımını, javascript ile dinamik hale getirebilirsiniz. Sadece bu 3 teknolojiyi öğrenerek, birbirinden yaratıcı ve kaliteli web yazılımlarını kurmanız mümkündür.

Sosyal Medyada BYTEKNOLOG.net